Last games
W
|
H
|
|
|
A
|
|
|
|
|
H
|
A
|
|
|
|
H
|
|
D
|
|
|
H
|
|
H
|
A
|
H
|
|
|
|
|
|
|
|
|
L
|
|
A
|
|
|
|
|
|
A
|
|
|
H
|
A
|
H
|
|
A
|
Record 3 Liga - Group III 23/24
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
17 |
3 |
7 |
7 |
0.94 |
19:28 |
- |
Away record |
17 |
5 |
1 |
11 |
0.94 |
24:38 |
29 |
Overall balance |
34 |
8 |
8 |
18 |
0.94 |
43:66 |
15 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Aug 5, 2023 |
5:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Stilon (9.) |
? |
400 |
0:5 |
2 |
Sun Aug 13, 2023 |
12:00 PM |
H |
(1.)
|
|
Jelenia Gora (6.) |
? |
|
0:0 |
3 |
Sat Aug 19, 2023 |
5:00 PM |
A |
(5.)
|
|
Rekord B-B (3.) |
? |
|
2:0 |
4 |
Wed Aug 23, 2023 |
3:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Carina Gubin (16.) |
? |
|
2:4 |
5 |
Sat Aug 26, 2023 |
12:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Sleza Wroclaw (11.) |
? |
100 |
5:2 |
6 |
Sat Sep 2, 2023 |
12:00 PM |
H |
(16.)
|
|
Unia Turza (15.) |
? |
|
2:3 |
7 |
Sat Sep 9, 2023 |
3:00 PM |
A |
(16.)
|
|
LZS Starowice (17.) |
? |
|
4:2 |
8 |
Sat Sep 16, 2023 |
12:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Goczalkowice (9.) |
? |
|
0:0 |
9 |
Sat Sep 23, 2023 |
11:00 AM |
A |
(17.)
|
|
Odra Bytom (15.) |
? |
|
2:1 |
10 |
Sat Sep 30, 2023 |
12:00 PM |
H |
(18.)
|
|
Warta Gorzow (12.) |
? |
|
0:1 |
11 |
Sat Oct 7, 2023 |
11:00 AM |
A |
(18.)
|
|
Gornik II (10.) |
3-4-2-1 |
|
4:2 |
12 |
Sun Oct 15, 2023 |
12:00 PM |
H |
(18.)
|
|
Gwarek T.G. (10.) |
? |
|
1:1 |
13 |
Sat Oct 21, 2023 |
3:00 PM |
A |
(18.)
|
|
Gornik Polk. (6.) |
? |
|
1:2 |
14 |
Sat Oct 28, 2023 |
12:30 PM |
H |
(17.)
|
|
Sl. Wroclaw II (2.) |
? |
|
0:4 |
15 |
Sat Nov 4, 2023 |
2:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Pniowek P. (9.) |
? |
|
3:0 |
16 |
Fri Nov 10, 2023 |
5:00 PM |
A |
(17.)
|
|
MKS Kluczbork (3.) |
? |
|
3:0 |
17 |
Sat Nov 18, 2023 |
11:00 AM |
H |
(18.)
|
|
Zielona Gora (5.) |
? |
|
2:2 |
18 |
Sun Nov 26, 2023 |
11:00 AM |
H |
(18.)
|
|
Stilon (16.) |
? |
|
1:3 |
19 |
Sat Mar 2, 2024 |
5:00 PM |
A |
(18.)
|
|
Jelenia Gora (4.) |
? |
|
1:2 |
20 |
Sat Mar 9, 2024 |
12:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Rekord B-B (1.) |
? |
|
2:1 |
21 |
Sat Mar 16, 2024 |
2:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Carina Gubin (16.) |
? |
|
5:2 |
22 |
Sat Mar 23, 2024 |
12:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Sleza Wroclaw (7.) |
? |
|
3:3 |
23 |
Sat Mar 30, 2024 |
1:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Unia Turza (14.) |
? |
|
0:2 |
24 |
Sat Apr 6, 2024 |
2:00 PM |
H |
(17.)
|
|
LZS Starowice (18.) |
? |
|
2:2 |
25 |
Sat Apr 13, 2024 |
1:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Goczalkowice (9.) |
? |
|
0:0 |
26 |
Sat Apr 20, 2024 |
12:30 PM |
H |
(17.)
|
|
Odra Bytom (14.) |
? |
|
0:0 |
27 |
Sat Apr 27, 2024 |
1:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Warta Gorzow (14.) |
? |
|
2:1 |
28 |
Fri May 3, 2024 |
3:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Gornik II (6.) |
? |
|
2:1 |
29 |
Sat May 11, 2024 |
5:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Gwarek T.G. (16.) |
? |
|
2:3 |
30 |
Wed May 15, 2024 |
4:00 PM |
H |
(16.)
|
|
Gornik Polk. (4.) |
? |
|
1:2 |
31 |
Sun May 19, 2024 |
12:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Sl. Wroclaw II (2.) |
? |
|
3:0 |
32 |
Fri May 24, 2024 |
5:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Pniowek P. (5.) |
? |
|
0:1 |
33 |
Fri May 31, 2024 |
5:00 PM |
H |
(17.)
|
|
MKS Kluczbork (3.) |
? |
|
1:0 |
34 |
Sat Jun 8, 2024 |
3:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Zielona Gora (11.) |
|
|
1:0 |
Table section 3 Liga - Group III 23/24