VfL Bochum | 0:3 | F. Düsseldorf |
|
||||||||
Cagliari Calcio | 2:3 | Fiorentina | |||||||||
Macedonia U19 | 2:1 | Montenegro U19 | |||||||||
Usbek U15 | 3:4 | Russia U15 | |||||||||
Besiktas | 3:2 | Trabzonspor |
|
||||||||
Fluminense | 2:0 | Sampaio-MA | |||||||||
EC Vitória | 1:2 | Botafogo |
|
||||||||
Atlético-GO | 4:2 | Brusque | |||||||||
Grêmio | postponed | Operário-PR | |||||||||
Athletico-PR | postponed | Ypiranga-RS | |||||||||
Corinthians | 2:1 | América-RN | |||||||||
Sport Recife | 1:0 | Atlético-MG |
|
||||||||
Amazonas | 0:1 | Flamengo |
|
||||||||
Juventude | postponed | Internacional |
|
||||||||
Paysandu | 6:0 | Vila Nova FC | |||||||||
Raith Rovers | 1:2 | Ross County | |||||||||
Panathinaikos B | 1:4 | Olympiacos B | |||||||||
AO Egaleo | 1:0 | Panachaiki | |||||||||
Makedonikos | 3:1 | Niki Volou | |||||||||
FK TSC | 6:0 | Napredak | |||||||||
Haminan PK | 4:1 | Mikkeli II | |||||||||
Kultsu FC | 1:2 | LAUTP | |||||||||
JIPPO | 1:0 | PK-35 | |||||||||
Mikkelin | 1:4 | FF Jaro | |||||||||
Käpylän Pallo | 1:1 | SJK II | |||||||||
KuPS II | 1:3 | OLS | |||||||||
JäPS II | 5:3 | MYPA | |||||||||
FC Haka II | 1:1 | TP-T | |||||||||
VPS II | 6:0 | Närpes Kraft II | |||||||||
AC Estudiantes | 2:3 | Ylöjärvi | |||||||||
HooGee | 2:2 | FC Espoo | |||||||||
PPJ/Ruoholahti | 1:2 | EsPa | |||||||||
Atlantis FC III | 4:0 | Gnistan/Ogeli | |||||||||
CSKA-Sofia | 0:1 | Cherno More | |||||||||
Arda Kardzhali | 3:1 | Slavia Sofia | |||||||||
CSKA 1948 | 2:1 | Botev Plovdiv | |||||||||
TSV Etelsen | 1:3 | Drocht./A. II | |||||||||
RW Frankfurt | 10:1 | Sportfreunde 04 | |||||||||
W. Bremen III | 1:0 | Schwachhausen | |||||||||
SC Weyhe | 1:5 | Habenhauser FV | |||||||||
SVGO Bremen | 1:3 | SC Borgfeld | |||||||||
OT Bremen | 2:2 | TuSpo Surheide | |||||||||
TuS Jevenstedt | 1:1 | SC Rönnau 74 | |||||||||
FSV Salmrohr | 0:1 | TuS Immendorf | |||||||||
Atl. Tucumán | 1:2 | Gimnasia | |||||||||
FC San Marcos | 2:1 | Llacuabamba | |||||||||
Carlos Stein | 1:5 | Alianza UDH | |||||||||
Bobcats | 2:1 | Georgia Lions | |||||||||
Indy Eleven | 3:0 | Detroit City | |||||||||
TB Rowdies | 1:2 | Dallas | |||||||||
Seattle | 2:1 | Phoenix Rising | |||||||||
Houston 2 | 2:0 | St. Louis 2 | |||||||||
Always Ready | 2:1 | Nacional Potosí | |||||||||
Club Blooming | 3:0 | Wilstermann | |||||||||
CDSA Bulo | 0:3 | Royal Pari | |||||||||
Fjölnir | 3:1 | Thróttur | |||||||||
Völsungur ÍF | 4:1 | KF Fjallabyggd | |||||||||
Thróttur Vogum | 1:0 | KFG | |||||||||
Posusje U17 | 2:1 | Zvijezda 09 U17 | |||||||||
ES Metlaoui | 2:1 | Olympique Beja | |||||||||
CA Bizertin | 2:2 | EGS Gafsa | |||||||||
Miory | 2:1 AET | Osipovichi | |||||||||
Zamalek | 1:1 | Modern Future | |||||||||
FC Samtredia | 0:0 | FC Dila | |||||||||
Iberia 1999 | 0:2 | Kolkheti Poti | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 1:2 | Dinamo Batumi | |||||||||
Cerro Porteño | 2:0 | Guaraní | |||||||||
Mvd City Torque | 2:4 on pens | Defensor SC | |||||||||
Nomme United | 1:3 | JK Trans Narva | |||||||||
Pärnu Vaprus | 1:1 | JK Tammeka | |||||||||
Waterford FC | 4:2 | Drogheda United | |||||||||
Lyn | 5:0 | Sandnes Ulf | |||||||||
Sola FK | 1:2 | Vidar | |||||||||
NK Sesvete | 2:1 | Cibalia | |||||||||
Örebro SK | 0:1 | Utsiktens BK | |||||||||
Brage | 0:1 | Degerfors | |||||||||
Varbergs BoIS | 2:1 | IK Oddevold | |||||||||
Altay Oskemen | 4:1 | Aktobe II | |||||||||
Kyran | 0:1 | Okzhetpes | |||||||||
Ulytau | 3:1 | Kairat-Zhas | |||||||||
Olimpik-Mobiuz | 1:2 | Dustlik T. | |||||||||
Aral Nukus | 1:1 | Mash'al | |||||||||
Montréal | 1:2 | Forge FC | |||||||||
LD Alajuelense | 1:0 | Saprissa | |||||||||
Bövinghausen | 1:3 | SV Schermbeck | |||||||||
Pr. Münster II | 0:2 | Westf. Rhynern | |||||||||
K'lautern II | 4:3 | FC Bitburg | |||||||||
Ahli Nabatieh | 0:1 | Sagesse SC | |||||||||
Chabab Ghazieh | 0:0 | AC Tripoli | |||||||||
Barcelona SC | 2:0 | LDU Quito | |||||||||
Leones d. Norte | 2:2 | Vargas Torres | |||||||||
Auda | 0:1 | Jelgava | |||||||||
B. Banja Luka | 0:1 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Norrby | 3:1 | FC Trollhättan | |||||||||
IF Lyseng U19 | 1:1 | Hobro IK U19 | |||||||||
Ukraine U17 | 1:3 | Czechia U17 | |||||||||
Denmark U17 | 2:2 | Croatia U17 | |||||||||
Cyprus U17 | 1:3 | Serbia U17 | |||||||||
Austria U17 | 3:0 | Wales U17 | |||||||||
GX Zuxing T. | 8:1 | QDN Miaoling | |||||||||
HN Shuangyu | 0:5 | HN Zhonghong | |||||||||
Victoria | 1:0 | Saksan | |||||||||
Deportes Tolima | 3:0 | CD La Equidad | |||||||||
Indep. Santa Fe | 1:0 | Once Caldas | |||||||||
NEC Nijmegen | 1:2 | Go Ahead Eagles | |||||||||
FC Utrecht | 3:1 | Sparta R. | |||||||||
Ternana | 0:3 | Bari | |||||||||